سبزوار ، خیابان مطهری ، مطهری 10

صندوق پستی 419

05144022

دارای 20 خط همزمان

Iran - Sabzevar

P.O.BOX : 419

labor day - 2

پیام مدیرعامل سیمان سبزوار به مناسبت روز جهانی کارگر

labor day

امسال روز جهانی کارگر ، حال و هوای دیگری دارد.

در روزگاری که کارگران برای بدست آوردن نان حلال، جان خویش را به مخاطره انداخته اند و نباید در خانه بمانند.
در روزگار بی قدری عرق پیشانی کارگر.
کارگرانی که هر روز سفره شان همانند سایر اقشار عادی جامعه کوچکتر می شود، چرا که سقف درآمدشان باید حد داشته باشد تا فاصله طبقاتی هر سال بیش از پیش شود؛ آنهم در لفافه شعار عدالت و رفاه اجتماعی.
بی شک شرکت سیمان لار سبزوار نیز نمی تواند بی تاثیر از شرایط حاکم بر جامعه باشد و به دلیل ساختار صد در صد خصوصی و متکی بر سرمایه های خُرد سهامداران حقیقی و بدون پشتوانه سهامدار عمده حقوقی، بیش از سایر بنگاههای تولیدی و اقتصادی در معرض آسیب بحرانهای اقتصادی و اجتماعی قرار دارد.
هدف و برنامه مدیریت شرکت سیمان لار سبزوار اینست که به پشتوانه پرسنل و کارگران پرتلاش و سهامداران صبور، ریل گذاری مسیر آینده تولید و سرمایه گذاری در این شرکت را به نحوی انجام دهد تا ضمن تبدیل شدن این شرکت مردمی به یک هلدینگ معظم صنعتی از ریسک تولید تک محصولی بکاهد و علاوه بر آن از طریق جذب مشارکت کارگران و کارکنان خود در مدیریت و سرمایه گذاری، بتواند بخشی از کمبودها و عقب ماندگیهای تامین مالی و معیشتی آنها را جبران کند.
بی شک تنها راه رسیدن به این اهداف همراهی و تلاش مضاعف تمامی کارگران و کارکنان متخصص و متعهد و سختکوش سیمان لار سبزوار می باشد.
‏با امید تحقق این اهداف سبز، روز کارگر را به تمامی کارگران شریف کشور عزیزمان ایران مخصوصا کارگران شرکت سیمان لار سبزوار تبریک می گویم و برایتان سلامتی و بهروزی آرزومندم.

اسکرول به بالا