سبزوار ، خیابان مطهری ، مطهری 10

صندوق پستی 419

05144022

دارای 20 خط همزمان

Iran - Sabzevar

P.O.BOX : 419

منشور اخلاقی سیمان سبزوار

ما معتقدیم عبودیت، تهذیب نفس و تربیت انسانی محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در
قرب الی الله می‌دانیم. در این راستا حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری را مقدم می‌شماریم .
اخلاق شالوده و اساس آموزه‌های دینی فرهنگی است پس ما نیز به سهم خود در این راستا گام برداشته و بر اساس اصول ذیل خود را مقید می‌دانیم باشد که لطف پروردگار شامل این هلدینگ گردد و راضی هستیم به رضای او

رسالت ما تولید سیمان با کیفیت، برترین تولید کننده در شرق کشور با تکیه بر توان کارکنان و کیفیت محصولاتمان است.

بر حفظ محیط زیست و جلوگیری از اسراف بر اساس آموزه‌های دینی‌مان، تعهد ما در کلیه بخش‌های سازمان است.

در راستای اجرای تحقق شعارهای سازمانی، تکیه بر اخلاق و وجدان کاری، نظم و انضباط و ترویج اخلاق مداری در سازمان وظیفه همگان است.

هیچ کدام از شعارها و اهداف سازمان بدون کارکنان صادق و وفادار محقق نخواهد شد، حفظ و حراست از کارکنان وظیفه مدیران شرکت است.

بهبود وضعیت معیشت و فضای کسب و کار جهت رفاه و آسایش همکاران و خانواده‌های آنان وظیفه سازمان است، در قبال خانواده کارکنان مسئول هستیم.

اعتلای نام شرکت سیمان لار سبزوار بر مدار اخلاق حرفه‌ای کارکنان است و کارکنان نیز به اصول و ضوابط شرکت پایبند و ملزم به رعایت آن هستند و از ابراز و تعلق و وفاداری به سازمان دریغ نمی‌نمایند.

کلیه کارکنان با درک شرایط زمانی و مکانی با همبستگی و دلبستگی در جهت اهداف سازمان در قالب یک تیم حرکت می‌نمایند و متعهد به اجرای دستورالعمل‌های سازمانی حفظ و حراست از اموال و تجهیزات شرکت بوده و معتقد هستیم که کلیه نیازهای سازمانی با تولید اقتصادی برآورده خواهد شد.

ترویج فرهنگ کار تیمی ما، از مسئولیت خطیر خود در برابر اعتلای جامع خویش آگاهیم و حفظ وحدت، تمسک به خرد جمعی، مشارکت همگانی در سایه تلاش بدون وقفه و هوشیاری در فضای سرشار از اعتماد را منشا ارتقا و رشد آگاهی نسل حاضر نصب آینده می‌دانیم. رعایت اصول ایمنی و سعی در کاهش بهای تمام شده و جلوگیری از اسراف، حفظ حراست از اموال و دارایی‌های شرکت وظیفه اخلاقی کلیه کارکنان است و با قرائت این منشور با یکدیگر میثاق بسته تا شاهد رشد و اعتلای شرکت باشیم.

مدیران و کارکنان در قبال هم مسئول هستند و این رابطه متقابل بر مبنای احترام و رعایت اصول اخلاق حرفه ‌ای و کرامت انسانی استوار است و قدر یکدیگر را می‌دانند ما شعارمان فداکاری مشترک و مسئولیت پذیری مشترک است.​

بهبود شرایط به صورت مستمر در محیط کسب و کار وظیفه کلیه کارکنان است.​

و در آخر عبادت بجز خدمت خلق نیست

هیئت مدیره سیمان سبزوار
Sabzevar Cement's ethical charter of the organization
اسکرول به بالا